24 x7

 

 

BKT ju vjen më afër me shërbimet 24×7. Ju mund të kryeni transaksione kudo dhe në çdo kohë.
Banka Kombetare Tregtare copyright 2017
Qendra Kontaktuese +381 (0) 38 666 666 : Harta : Kontakt
Web Kredi
Na gjeni edhe ne:
Banka Kombėtare Tregtare – Dega nė Kosovė merr pjesė detyrueshėm nė Fondin e Sigurimit tė Depozitave tė Republikės sė Kosovės.