Po. Ju nuk duhet të instaloni asnjë program të veçantë. Në çdo rast ju mund të paguani online me fjalëkalimin tuaj dhe të keni mbrojtjen e shërbimit Verified by Visa / MasterCard SecureCode .

Na Kontakto

+383 38 666 666

Video Libraria

video-icon

Shkarko BKT Mobile

Shkarkoni aplikacionin tonë mobil në dy platformat

ios android