Tё nderuar klientë,

Ju njoftojmë se me rastin e festave zyrtare të “Ditës së Kushtetutës së Republikës së Kosovës”, “Pashkëve Katolike” dhe “Pashkëve Ortodokse”, më datat 09, 22 dhe 29 Prill 2019, Zyra Qendrore, Degët dhe Agjensionet e BKT Kosovë nuk do të punojnë.

Gëzuar festat!

BKT Kosova

 

Na Kontakto

+383 38 666 666

Video Libraria

video-icon

Shkarko BKT Mobile

Shkarkoni aplikacionin tonë mobil në dy platformat

ios android