Të nderuar klientë,

Ju njoftojmë se me rastin e festës së Vitit të Ri 2021 me datat 1, 2, 4 dhe 7 Janar 2021 (e Premte, e Shtunë, e Hënë dhe e Enjte) Zyra Qendrore dhe Degët e bankës nuk do të punojnë.

Ndërkohë, gjatë këtyre ditëve, transaksionet bankare mund të kryhen përmes bankomatëve dhe platformave online të bankimit (e-Banking dhe Mobile Banking).

 

BKT Kosova ju uron Gëzuar Vitin e Ri 2021!

Na Kontakto

+383 38 666 666

Video Libraria

video-icon

Shkarko BKT Mobile

Shkarkoni aplikacionin tonë mobil në dy platformat

ios android