Të nderuar klientë,

Ju njoftojmë se me rastin e festës zyrtare të “Krishtlindjeve Katolike” me datën 26 Dhjetor 2022, E Hënë, Zyra Qëndrore dhe Degët e BKT Kosova nuk do të punojnë.

Urimet më të ngrohta nga BKT Kosova!

Gëzuar Krishtlindjet!

Na Kontakto

+383 38 666 666

Video Libraria

video-icon

Shkarko BKT Mobile

Shkarkoni aplikacionin tonë mobil në dy platformat

ios android