Të nderuar klientë,

 

Ju njoftojmë se me rastin e festës zyrtare të “Krishtlindjeve Katolikeme datën 25 Dhjetor 2020, E Premte, Zyra Qëndrore, Degët dhe Agjensionet e BKT-Kosovë nuk do të punojnë.

 

Urimet më të ngrohta nga BKT Kosova!

 

Gëzuar Krishtlindjet!

Na Kontakto

+383 38 666 666

Video Libraria

video-icon

Shkarko BKT Mobile

Shkarkoni aplikacionin tonë mobil në dy platformat

ios android