Të nderuar klientë,

Ju njoftojmë se nga data 01 Nëntor 2022 arka për pagesa dhe transaksione me kesh në degën e BKT-së në Albi Mall do të punojë vetëm deri ne orën 16:00.

Faleminderit për bashkëpunimin tuaj me ne,

BKT Kosova

Na Kontakto

+383 38 666 666

Video Libraria

video-icon

Shkarko BKT Mobile

Shkarkoni aplikacionin tonë mobil në dy platformat

ios android